Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Majdan Mętowski

Majdan Mętowski, lubelskie

  • 255 000 zł
  • 1 498 m²
  • 170,23 zł/m²

Zdjęcie

Karol Chmura

Skontaktuj się

Działka budowlana Majdan Mętowski

Majdan Mętowski, lubelskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

255 000 zł

1 498 m²

170,23 zł/m²

Działka budowlana Majdan Mętowski

Zaktualizowane: 7 maja 2026

255 000 zł 1 498 m² 170,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 255 000 zł (170,23 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 498 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 29m; szerokość: 53m; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1498 m², położona w I linii zabudowy, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie terenów leśnych. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu terenu, częściowo ogrodzona, o korzystnych wymiarach, które umożliwiają swobodną aranżację zabudowy oraz komfortową realizację inwestycji.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny, całoroczny dojazd. (...)

Agent

Karol Chmura

609 207...

609 207 208

81 534 01 03

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Chmura

609 207...

609 207 208

81 534 01 03

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Chmura

Zostaw telefon, oddzwonimy